/ Sykler

Scott Gambler verdenspremiere

Scott satser høyt og bytter ut Octane-serien med den nye Gambler-serien. Vi har fått en liten sniktest på neste års utforrigg, Gambler DH 10.

Sist oppdatert: 8. oktober 2007 kl 13.43
Gambler ser rett og slett rå ut.
Gambler ser rett og slett rå ut.
Lesetid: 3 minutter

Racing-rigg spekket med godbiter

Under avslutningshelgen på Hafjell testet terrengsykkel.no en ferdig prototyp av Scott Gambler DH. Dette er Scott sin nye racing-utformaskin, og vårt testeksemplar var spekket med godbiter. Fox DH 40-gaffel, Fox DHX 5 bakdemper og Formula The One skivebremser var noe av det som gjorde pakka komplett.

Allerede abonnent?  
Bestill abonnement og få tilgang til artikkelen.

Alle abonnement gir full tilgang til hele vårt digitale univers. Det inkluderer Terrensykkel,

Fri Flyt, UTE, Klatring, Landevei og Jeger sine nettsider og e-magasin.

1 måned
Digital tilgang til 6 nettsider
Papirutgaver av Fri Flyt
139,-
per
måned
3 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
2 utgaver av Fri Flyt Magasin
119,-
per
måned
12 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
8 utgaver av Fri Flyt Magasin
99,-
per
måned

Abonnementet fornyes automatisk etter bindingstiden. Si opp når du vil, men senest før perioden utløper.

Terrengsykkel.no skriver om gode sykkelopplevelser og er det naturlige startstedet på nett. Terrengsykkel.no gir deg inspirasjon til å sykle mer, finne nye stier og holder deg oppdatert med grundige utstyrstester.

Les mer om våre abonnement

Har du spørsmål?

Vi svarer raskt på mail.

 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Alexander Hagen