/ Sykler

Test av Trek Remedy 9

TREK REMEDY 9 er allsidig som få andre i kategorien, men vi savner enda mer spesialtilpasset utstyr.

Sist oppdatert: 11. november 2012 kl 11.02
FJORÅRSVINNEREN: Trek Remedy var i fjor testvinner i klassen for langbeinte stisykler. I år fikk den hard konkurranse. Den skuffer dog ikke, og får jobben gjort.
FJORÅRSVINNEREN: Trek Remedy var i fjor testvinner i klassen for langbeinte stisykler. I år fikk den hard konkurranse. Den skuffer dog ikke, og får jobben gjort.
Lesetid: 3 minutter

Tekst: Gaute Reitan, Øyvind Aas og Kristoffer H. Kippernes.Foto: Colin Eick

 TREK REMEDY 9

Allerede abonnent?  
Bestill abonnement og få tilgang til artikkelen.

Alle abonnement gir full tilgang til hele vårt digitale univers. Det inkluderer Terrensykkel,

Fri Flyt, UTE, Klatring, Landevei og Jeger sine nettsider og e-magasin.

12 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
8 utgaver av Fri Flyt Magasin
99,-
per
måned
3 måneder
Digital tilgang til 6 nettsider
2 utgaver av Fri Flyt Magasin
119,-
per
måned
1 måned
Digital tilgang til 6 nettsider
Papirutgaver av Fri Flyt
139,-
per
måned

Abonnementet fornyes automatisk etter bindingstiden. Si opp når du vil, men senest før perioden utløper.

Terrengsykkel.no skriver om gode sykkelopplevelser og er det naturlige startstedet på nett. Terrengsykkel.no gir deg inspirasjon til å sykle mer, finne nye stier og holder deg oppdatert med grundige utstyrstester.

Les mer om våre abonnement

Har du spørsmål?

Vi svarer raskt på mail.

 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen