/ Utfor

LIVE overføring fra Aron og NC Utfor

Lørdag i Drammen var meget bra og søndag har det vært livestreaming av VIDEO og resultater.

Sist oppdatert: 27. mai 2013 kl 00.00
Lars Sandviken jager bak Niclas Stensrud Andersen som legger inn en fin whip.Foto : Svenn Fjeldheim
Lars Sandviken jager bak Niclas Stensrud Andersen som legger inn en fin whip.Foto : Svenn Fjeldheim
Lesetid: 1 minutter

Med over 160 deltakere kan ting tyde på at rekorder blir slått og etterhvert som løypene tørker opp mer og mer går det stadig fortere. Det har blitt jobbet med enkelte trøblete partier i løypa utover lørdagskvelden, men i hovedsak er ting på stell. Søndag er seeding- og finaledag og ikke minst står tre kamerateam klare til å forevige det som skjer nerrover i løypa. Ikke bare er det storskjerm i målområdet som vil bli behørig kommentert av undertegnede. Det blir også LIVE streaming på internett og du kan se det her på Terrengsykkel.no :

 

I tillegg kan du også følge resultatene live ved å følge denne linken til QUICKTIMINGDa lar vi noen av dagens bilder fortelle resten av historien. Og så håper vi at du tar turen til Drammen på søndag for hissig nerroversykling og henging med sykkelinteresserte. Veteranen Jostein Hole, som skal gi jernet i masterklassen imorgen har forøvrig vært gjennom løypa idag med sønnen sin Sander på 8 år. Se video av deler av løypa her :

Sander (8) sykler deler av løypa i Norgescup UCI Aron Drammen Skisenter! from Jostein Hole on Vimeo.

Publisert 25. mai 2013 kl 00.00
Sist oppdatert 27. mai 2013 kl 00.00
 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen